• das
  • Button
  • Button
  • Button
  • Button
  • Button
hlapod
transp
  N83 tip

značky

 
www.furch.cz www.casio.cz www.dowina.eu www.mapex.cz

GrayN
trans

KDE NÁS NAJDETE?

Dvůr Králové nad Labem
Jiráskova 712
544 01
Tel./fax 499 621 414

trans
GrayD
O NÁS - INFORMACE O FIRMĚ
 
Na podzim roku 1991 v dobách doznívající euforie z převratu v nás dozrála myšlenka otevřít ve Dvoře Králové n.L. prodejnu hudebních nástrojů. V listopadu téhož roku jsme začali hledat vhodné prostory. Tehdy to opravdu nebylo snadné! Naše město v té době prožívalo (trochu i s předstihem oproti městům v okolí) boom a téměř vrchol podnikatelských aktivit. Nakonec se nám podařilo získat do pronájmu prostory v Jiráskově ulici č.p. 712.

 
 
Málo kdo dnes ví, že jsme začínali ve třech   12.června 1992 jsme konečně mohli přivítat první zákazníky
 
Začátky nebyly jednoduché a proto jsme první roky pravidelně vyráželi se stánkem na různé hudební festivaly jako například Svojšický Slunovrat, Zahradu, Folkovou noc na Frýdštejně, Banjo Jamboree v Kopidlně atd. Běžně jsme také každou neděli jezdily do Valů u Přelouče na tamější burzu. To jsme ještě prodávaly gramodesky, kazety a první CD. Od prvopočátku byla součástí naší nabídky služba pro naše zákazníky v podobě servisu a oprav hudebních nástrojů.
 

Interiér obchodu ve Dvoře Králové nad Labem
 
Tak utíkaly roky a my nejprve zvětšili původní prostory ve Dvoře (v roce 1995) a na podzim roku 1998 otevřeli malou prodejničku v Trutnově v budově ZUŠ na Krakonošově náměstí. Tu jsme mohli po roce zvětšit alespoň trochu podle svých představ. To jsme ovšem netušili, Že budeme jednou plánovat další etapu zvětšování na rok 2006.
 
 
Rozšiřování prodejny v roce 2006   Interiér obchodu v Trutnově
 

 


 

Chceteli se na něco zeptat, nebo nám napsat, můžete jednoduše použít náš kontaktní formulář.

webboss.CZ